Śmieszna poduszka jako świetny prezent i dekoracja

person Posted By: Brooklyn Butik On:

Poduszka z nadrukiem to oryginalny prezent, który sprawdzi się na wiele okazji i dla większości osób, nie tylko dla śpiochów i miłośników wypoczynku w łóżku. Poduszkę ze śmiesznym napisem czy grafiką możesz podarować na urodziny, imieniny, rocznicę, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Walentynki czy parapetówkę. Co więcej, sprawdzi się ona także na święta, jako prezent pod choinkę. Poduszka to praktyczny prezent, a kreatywny nadruk zaskoczy każdą osobę obdarowaną. Taki prezent posłuży nie tylko do spania, ale sprawdzi się także jako dekoracja sypialni i salonu.

Jaką poduszkę z nadrukiem wybrać?

Możliwość personalizacji poduszki pozwoli na umieszczenie na niej dowolnego nadruku, zarówno takiego, który rozśmieszy drugą osobę, jak i takiego, który ją wzruszy. Swojej drugiej połówce na Walentynki, urodziny lub rocznicę związku możesz podarować poduszkę z nadrukiem „Kocham Cię Misiu” lub „Be My Valentine”. Taka poduszka to bardzo romantyczny prezent. Możesz dołączyć ją do bukietu kwiatów i czekoladek. Dobrym pomysłem będzie także komplet dwóch poduszek dla niej i dla niego, np. z napisem „The King” i „His Queen” lub poduszka z humorystycznym nadrukiem, np. „Uwaga! Obiekt monitorowany przez swoją dziewczynę” czy „Diabeł nie dziewczyna”.

Dużą popularnością cieszą się poduszki z wyznaniem miłości skierowane do rodziców, dziadków, dzieci czy wnucząt. Kto nie chciałby mieć przy sobie poduszki od mamy czy babci z wyznaniem „Nigdy nie zapominaj, jak bardzo Cię Kocham”, „Jestem dumna z Ciebie” czy „Kiedy położysz się na tej poduszce, pamiętaj, że zawsze będę z Tobą”. Z takiej poduszki szczególnie ucieszą się osoby, które mieszkają daleko od swoich bliskich.

Z kolei poduszka z humorystycznym nadrukiem ucieszy Twoją znajomą z pracy, kolegę lub koleżankę ze szkoły czy nauczyciela. Przykładem może być nadruk „Dziś nie pytam” lub „Mnie inne przedmioty nie obchodzą” dla wychowawcy.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego albo resetuj hasło