plecaki

na stronę
27,97 zł 79,90 zł -65%

PLECAK OWAL TEROS

Pokazuje 1 - 48 z 569 elementów

Oryginalne i tanie plecaki szkolne

Są rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody, ale też które są niezbędnikiem każdego ucznia. Należą do nich również plecaki szkolne. Zawdzięczamy im prozdrowotne działanie oraz ogromny praktycyzm. Możemy zabrać go praktycznie wszędzie. W naszym sklepie internetowym możesz wybrać odpowiedni plecak szkolny dla dziecka. Oferujemy najwyższej jakości modne plecaki młodzieżowe idealne do szkoły i nie tylko. Nasza oferta to świetne plecaki, które wykonane są w stu procentach z poliestru. Zasuwane na zamek błyskawiczny, wyposażone w wygodny uchwyt do noszenia – będą idealnym rozwiązaniem dla małych uczniów.

Nasze plecaki wyróżniają połączenia kolorystyczne oraz ciekawe nadruki. Począwszy od pstrokatych plecaków – czyli różowych, czerwonych, żółtych i fioletowych, aż po klasycznie szare, granatowe bądź klasycznie czarne. Styl naszych plecaków szkolnych podkreślają także efektowne nadruki. Małym księżniczkom przypadnie do gustu model z PRINCESS MIKI, zaś nieco starszym nieobcy będzie LADY KILLER (np. w kolorze różowym: https://brooklynbutik.pl/plecak-bg-owal-ladykiller-1.html). Jeszcze inną kategorię stanowią modne plecaki fullprint. Wykonane z tkaniny w całości ozdobionej nadrukiem - nadruk pokrywa całą powierzchnię plecaka przez co jego charakter jest wprost niebanalny.

Jak dobrać plecak dla dziecka?

Pamiętajmy, że waga szkolnego tornistra nie powinna przekraczać 15% masy ciała ucznia według zaleceń MEN oraz GIS. Nasz sklep oferuje plecaki z usztywnianym i wyściełanym tyłem, który zadba o kręgosłupy wszystkich pociech. Ciężar w plecaka powinien być rozłożony symetrycznie, stąd też nasze plecaki posiadają komorę główną oraz kieszeń boczną. Aby ciężar rozkładał się równomiernie warto zaznaczyć,. by szkolny plecak noszony był na dwóch ramionach. Wszak nadmierna waga plecaków może powodować bóle pleców, kontrola rodziców jest wszak niezbędna.

Top