Kategoria: poduszki

Jest 1338 produktów.

Pokazano 1-48 z 1338 pozycji

Poduszki z napisami

Szukasz niezobowiązującego prezentu okolicznościowego, a może sama marzysz o tym, by po całym dniu pracy położyć głowę na czymś, co Cię rozweseli lub ukoi? Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę poduszek z nadrukami, które ucieszą sprawdzą się na każdą okazję jak i… bez okazji! Popraw sobie nastrój… poduszką!

Poduszki to oszczędne w formie gadżety, ale te spersonalizowane - robią ogromne wrażenie. Taką poduszką ze śmiesznym napisem możemy poprawić sobie nastrój, gdy na dworze szaro i ponuro. Poduszki dostępne w naszej ofercie sprawią, że wokół od razu robi się raźniej. Po nerwowym dniu nie możemy zasnąć, śpimy niespokojnie, budzimy się w środku nocy. W takich sytuacjach wystarczy przytulić się do ulubionej poduszki - a dobry sen przyjdzie sam.

Pomysł na prezent

Nasze uczucie możemy wyrazić obdarowując bliskich niepozorną poduszką. Barwne poduszki niosą ze sobą lekkość, ale i nutkę romantyzmu. Propozycją na prezent pełen miłości będzie z pewnością poduszka z nadrukiem KOCHAM CIĘ MISIU. Z kolei napis NAJLEPSZA MAMA NA ŚWIECIE wyciszy i pomoże się porządnie wyspać każdej utrudzonej rodzicielce. Każda wymagająca dziewczyna doceni zaś starania swego chłopaka, gdy ten obdaruje ją poduszką JESTEM ŚLICZNA. Taka poduszka będzie prezentować się efektownie, a z siedzącą obok właścicielką stworzą duet doskonały. Spersonalizowana poduszka na prezent to strzał w dziesiątkę. Inspiracji można szukać tak naprawdę wszędzie - wszak najlepsze pomysły przynosi samo życie!

Oryginalne poduszki z nadrukami urozmaiceniem sypialni

By w sypialni nie wiało nudą wystarczy urozmaicić ją uroczymi w formie poduszkami. Te z dostępne w naszej ofercie błyskawicznie ją ożywią i sprawią, że chętniej będzie się wracać do domu. Mała rzecz, a cieszy!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego albo resetuj hasło