Pomysłowe prezenty na Dzień Chłopaka

person Posted By: Brooklyn Butik On:

Zbliża się 30 września, a Ty nadal nie wiesz, co kupić na prezent z okazji Dnia Chłopaka? Swojego kolegę lub drugą połówkę w tym dniu możesz zaskoczyć oryginalnym i śmiesznym prezentem, który na długo zostanie w jego pamięci. Idealny prezent wcale nie musi być drogi! Dobrze, aby był on kreatywny, praktyczny, a przede wszystkim personalizowany. Prezent z imieniem, śmieszną grafiką lub sentencją na pewno wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Odzież z nadrukiem na Dzień Chłopaka

Koszulka lub bluza z nadrukiem „Najlepsza partia w mieście”, „Ten Lew ma już swoją Lwicę” czy „Fajne Ciacho, ale zaklepane” to propozycja dla osób, które mają dystans do siebie i duże poczucie humoru. Możesz także wybrać napis „Cudowny chłopak” lub „Kochany Misiek”. Zarówno koszulka, jak i bluza to prezent praktyczny, który nie wyląduje po kilku dniach na dnie szafy. Twój chłopak z pewnością ubierze ją na miasto, do szkoły czy na domówkę. Koszulka oraz bluza to niezbędny i uniwersalny element męskiej garderoby. Świetnie wygląda do dżinsów i dresów, dlatego będzie stylowym dopełnieniem codziennej stylizacji! Możesz także postawić na komplet bluz lub koszulek z nadrukiem, np. „The King” dla niego i „His Queen” dla niej.

Kubek ze śmiesznym nadrukiem

Idealnym prezentem na Dzień Chłopaka będzie także kubek z nadrukiem. Może to być nadruk humorystyczny, miłosne wyznanie, nadruk nawiązujący do pasji drugiej osoby, jej humoru, osobowości, a nawet do śmiesznych sytuacji, które razem przeżyliście. Kubek z nadrukiem „Witaj przystojniaku” zasugeruje mężczyźnie, że wybór kubka wcale nie był przypadkowy. Osoba obdarowana z pewnością będzie z niego korzystać codziennie, a poranna kawa czy herbata zawsze będzie dla niej przyjemnością. Śmieszne kubki z nadrukiem można zakupić także chłopakom z klasy, np. z nadrukiem „Takie dziki tylko w 3c” lub „Najlepszy chłopak”.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego albo resetuj hasło