Prezenty na wieczór panieński i kawalerski

39,92 zł 49,90 zł -20%

KOSZULKA- T SHIRT - NAJTANIEJ U NAS :)

31,92 zł 39,90 zł -20%

PODUSZKA fullprint 3D

31,92 zł 39,90 zł -20%

PODUSZKA fullprint 3D

31,92 zł 39,90 zł -20%

PODUSZKA fullprint 3D

31,92 zł 39,90 zł -20%

PODUSZKA fullprint 3D

31,92 zł 39,90 zł -20%

PODUSZKA fullprint 3D

31,92 zł 39,90 zł -20%

PODUSZKA fullprint 3D

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Prezenty dla niej i dla niego

Zastanawiasz się nad prezentem okolicznościowym na wieczór panieński lub kawalerski? Chcesz, by solenizant lub solenizantka wyjątkowo spędziła ten wieczór, a nie masz pomysłu na realizację? Nasz sklep internetowy przychodzi z pomocą oferując spersonalizowane upominki.

Gadżety na wieczór panieński

Wieczór panieński nie może się obyć bez prezentów. Decydując się przedślubny upominek warto jednak przestrzegać pewnych zasad i znać granice dobrego smaku. Możesz swojej koleżance podarować kubek z nadrukiem GAME OVER. Będzie nie tylko praktycznym upominkiem, ale i nostalgicznym wspomnieniem gdy była jeszcze,,piękna i młoda’’. Poduszka KRÓLOWA IMPREZY to drobny i niezobowiązujący prezent na szalony wieczór i przypomnienie przyszłej pannie młodej, by nie zapomniała, że ta noc należy do niej!

Dla prawdziwych facetów

Bardziej demonicznie przedstawiane są nadruki na upominkach dla kawalerów. Jednak nie można odmówić personalizownym kubkom i poduszkom z naszej oferty poczucia humoru. Nadruk OCHRONA KAWALERSKA czy TO JUŻ KONIEC, to przykład oryginalnego pomysłu na prezent, ale i wstępniak do naprawdę szalonej zabawy. Wieczory panieńskie wykluczają pana młodego i oczywiście ma to swoje racjonalne uzasadnienie - niech tradycji się stanie zadość. Miło jednak będzie przyszłej pannie młodej, jeśli otrzyma także mały upominek dla swojego narzeczonego. Warto podarować wspólny prezent panieński i kawalerski, np. klasyczny t-shirt, któremu personalizacja nada drugi wymiar. Nieoczywisty nadruk zmusi do refleksji i sprawi, że uczucie dwojga młodych osób pogłębi się. A przecież właśnie o to chodzi! Wyjątkowe spersonalizowane prezenty na wyjątkowe okazje. Funkcjonalne gadżety z oryginalnymi oraz niebanalnymi nadrukami na wieczór panieński lub kawalerski. Zapraszamy do zakupów online.

Top