Kategoria: Zwierzęta

404 image

Ups! Ten link jest uszkodzony.

Strona nie istnieje lub wystąpił jakiś błąd. Skorzystaj z menu lub powróć do strony głównej.

Motywy zwierzęce cieszą się dużą popularnością już od kilku sezonów, dlatego w naszym sklepie znajdzie się także coś dla miłośników zwierząt. Są to damskie, męskie i dziecięce bluzy, koszulki, T-shirty czy czapki z nadrukiem, obok których żaden miłośnik zwierząt nie przejdzie obojętnie. W ofercie mamy bluzy z grafiką niedźwiedzia, jelenia oraz męskie koszulki z wilkiem – tym drapieżnym, wyjącym do księżyca czy nadrukiem „Bieszczadzki Wilk”. A jak wiadomo stanowi on symbol miłości, oddania i lojalności. Znajdzie się także coś dla miłośników kotów i psów.

Postaw na bluzę z dzikiem!

Dużą popularnością cieszą się modne od kilku sezonów bluzy dzik. Zwierzę to kojarzy się większości z nas z dobrze zbudowanym mężczyzną, którego często można spotkać na siłowni oraz osobą silną. Z drugiej strony dzik to idealne określenie wariata i osoby pozytywnie zakręconej. Taka bluza spisze się idealnie na prezent z okazji urodzin czy świąt. Możesz podarować ją swojemu przyjacielowi czy koledze z pracy. W naszej ofercie dostępne są modele z grafiką dzika i humorystycznym napisem „Mam dzikość w sercu”, „Prawdziwy Dzik”, „Kawał Byka” czy „Najprzystojniejszy Dzik We Wsi”. Taki nadruk z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Znajdzie się także coś dla miłośników wędkarstwa. Są to bluzy i koszulki ryby ze śmiesznym nadrukiem „Kocham żonę, ale ryby też kocham”, „Ryby dzwonią muszę iść” czy „Machaj wędą ryby będą”. Jak widzisz wybór koszulek z motywem zwierzęcym jest ogromny, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą! W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego albo resetuj hasło