pixel

Kategoria: stopki i rajstopy

404 image

Ups! Ten link jest uszkodzony.

Strona nie istnieje lub wystąpił jakiś błąd. Skorzystaj z menu lub powróć do strony głównej.

Must have każdej szafy - rajstopy i skarpetki!

Nikomu nie trzeba chyba przypominać, jak ważną rolę odgrywa dobór rajstop do codziennego ubioru. Do biura, gdzie obowiązuje dress code sprawdzą się rajstopy klasyczne. Wszak elegancja i szyk to zasada numer jeden. Jednak w sytuacjach, gdy noszone przez nas spódnice i sukienki nie muszą być klasyczne, cieliste rajstopy możemy zrzucić i zmienić na takie, jakie nam najbardziej odpowiadają! W naszej ofercie odnajdziesz modele, jakich tylko dusza zapragnie!

Oferujemy rajstopy we wzorki, w delikatne, fikuśne wzorki bądź wyraziste, przebojowe, dzięki którym opuścisz wodze swojej fantazji. Wszak z rajstopami “na co dzień” możesz szaleć do woli. W zgodzie z obecnie królującym trendem nasza oferta to także rajstopy w barwne pasy, esy floresy, a nawet romantyczne kwiaty czy rajstopy imitujące pończochy.

Kobieta w skarpetach

Nie ma takiej pogody, która by nas zwalniała z dobrego wyglądu! Nie ma również takiej aury, która mówiłaby stanowcze NIE! zabawnym skarpetom! I tutaj nasz sklep pomaga w doborze modnych i praktycznych skarpet, ,dzięki którym na szarej, zalanej deszczem ulicy szeroko się uśmiechniesz i z pewnością będziesz się wyróżniać. Czasem wręcz trzeba wyglądać niebanalnie! Dlatego nie obawiaj się i wybierz skarpetki z nadrukiem, ciekawymi napisami lub tak modne ostatnio skarpety fullprint. Wystarczy wspomnieć o skarpetach 3d, skarpetach w pizze, planety, koty a nawet - owoce.

Wysokie, czyli podkolanówki, krótkie,czyli stopki oraz klasyczne - skarpety i stopki to również nieodłączny element naszej garderoby, więc nie traktujmy ich po macoszemu. W barwach, rozmiarach i wzorach możesz wręcz przebierać! W bogactwie naszej oferty śmiesznych skarpet, rajstop i stopek oraz tych bardziej klasycznych z pewnością znajdziesz propozycje dla siebie. 

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego albo resetuj hasło