Skontaktuj się z nami: 785-848-111, 531-588-320     E-mail: thebrooklynthe@gmail.com     Przelew: BZ WBK 45 1090 2590 0000 0001 3425 3783


Bluzy 

Jest 446 produktów.

Sklep z odzieżą Brooklyn Butik zaprasza do zakupów – różnorodne bluzy na wyciągnięcie ręki

Ciepła bluza print na każdą porę roku to prawdziwy must-have w garderobie każdego, kto ceni sobie wygodę, a także lubi dobierać odzież pod kątem najnowszych trendów. Tym bardziej, jeśli jesteś cały czas w biegu, masz wiele do zrobienia i lubisz ruch, nietypowa bluza w druku 3D sprawdzi się idealnie jako wierzchni element całej stylizacji. Otwierasz rano szafę, a wtedy nie wiesz, jak się ubrać? Bluza z naszej wyprzedaży zawsze będzie dobrym pomysłem!

Pokaż, kim naprawdę jesteś – wybierz fajną bluzę w promocji pasującą do Ciebie

Postaw na trwałość wykonania, atrakcyjną cenę oraz ciekawy design. Proponujemy szeroką gamę bluz – także dla par czy przyjaciół, które trafią do wszystkich lubiących zabawę modą, odrzucając sztampowe rozwiązania wybierane przez większość osób. Luźne teksty i śmieszne grafiki (w tym bluza z napisem King, Prince, Princess czy Queen) połączone z modnymi krojami – oto jak najłatwiej określić nasze produkty. Pokaż, że ulica należy do Ciebie. Wejdź pewnym krokiem do szkoły lub na imprezę. Podkreśl swoją oryginalność i charakter w bluzie crop!

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 446 elementów